CO PO SESJACH MÓWIĄ KLIENCI

Opinie

“Kasiu chciałam Ci jeszcze raz podziękować za twój czas ze mną, twoja energię I siłę. Barsy były dla mnie mega intensywnym przeżyciem byłam tam ale też jakby mnie nie było jakbym gdzieś uleciała. Mega doznanie. Na pewno pomogły mi odnaleźć zamknięte we mnie emocje. Długo po nich płakałam chociaż trudno może to nazwać płaczem. Płynęły łzy, oczyściły. Łzy, których wcześniej długo nie mogłam uruchomić. Twoja energia, wibracje, nie wiem jak to nazwać, dodały mi pewności, że idę dobrą drogą. Na pewno jeszcze się na niej spotkamy. Ściskam serdecznie”

Kasia B.

“Kasiu, po Twoim Lomi Każdego dnia doświadczam CUDÓW. Kazdego dnia więcej. Bardzo dziękuję.”

TERESA

“To nie był masaż. Chodziłam na setki masaży… to było coś, czego nie zapomnę do końca życia. Nigdy dotąd nie miałam tak bliskiego kontaktu ze sobą. do tej pory nie mogę się nadziwić, jak mogła wcześniej tak nie zwracać na siebie uwagi. dziękuję za nowe doświadczenie.polecam!”

MADZIA

“”Kasiu ja bardzo potrzebowałam Ciebie spotkać. Dopiero tu przy Tobie  usłyszałam siebie. Poczucie jedności z ciałem…wow! Dziękuję

Ania M

“Witaj kochana Kasiu! Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za wczorajszą podróż podczas lomi. w domu olśniło mnie skąd pochodzą te moje nieprzerobione emocje lęku i odrzucenia,samotności (…)”

AH

“Kasiu po wczorajszym masażu ubyło mi ze 20 kg a pewnie i ze 20 lat. bardzo dziękuję i ściskam.”

EWA