O mnie 2017-08-29T11:46:35+00:00

NAZYWAM SIĘ

Katarzyna Namysł

Dlaczego masuję?

Dotykam… taki PREZENT dostałam. Rozwijam go, warstwa po warstwie, masaż po masażu, dzień po dniu, rok po roku…tak już od 2005r.

Od zawsze lubiłam dotykać, przytulać, głaskać, rozmawiać, słuchać, wsłuchiwać się i opowiadać niestworzone historie.  Czuciem mój świat odbieram, dłońmi i słowem oddaję.  Wdzięczna jestem za  możliwość bycia tak blisko drugiego człowieka. Nie twierdzę, że masaż jest najważniejszy w życiu. Wiem za to, że jest bardzo potrzebny i uzdrawiający. Nie tylko ciało potrzebuje dotyku.

Wiesz co zauważyłam?

Ludzie są piękni. Ich ciała, ich dusze… Nie ma znaczenia, jaki zawód wykonują, czym się na co dzień zajmują, jak się nazywają, skąd pochodzą, jaki mają kolor skóry, komu i w kogo wierzą. Dla mnie ważne jest, że tu są, gotowi przyjmować zmiany.  W stanie relaksu, w kontakcie ze sobą, ze swoim ciałem – odpuszczają.

Ci Ludzie świecą, odpoczywając wzdychają, pochrapują, czasem łzę uronią. Ich poruszone komórki radują się. Tak zrelaksowani, uwolnieni są jak dzieci – w wielkim błogostanie.

Dla tych chwil każdego dnia z radością i lekkością dotykam

Ogromną wdzięczność czuję za ten dar, za tę umiejętność odczuwania, współodczuwania. Za tę zgodę na wszystkich takich, jacy są, kiedy tu do mnie przychodzą. Czasem udaje się nam obojgu. Ja masuję z radością, a On/Ona po prostu zaczyna patrzeć na siebie łagodniej, z odrobiną miłości, lekkości i zadowolenia. No różnie reagują. Różnie.

MAM DOŚWIADCZENIE

Certyfikaty

SKONTAKTUJ SIĘ

Zarezerwuj termin masażu

REZERWUJĘ